Scroll to Top

5 najgorszych sposobów zerwania z dziewczyną!

By Milena / Published on czwartek, 21 maj 2015 19:14 PM / No Comments / 1992 views

Nie każdy związek jest usłany różami i czasami relację prędzej czy później kończą się. Zerwać można na różne sposoby, ale lepiej poznać 5 najgorszych sposób na zerwanie z dziewczyną! Możesz być pewny, że jeżeli zerwiesz w taki sposób ze swoją kobietą to wyrobi Ci ona bardzo złą opinię!

 

Young Couple Sleeping

Zerwanie przez Facebooka/SMS

To chyba najgorsze, czego może spodziewać się kobieta! Zerwanie przez portal społecznościowy albo wiadomość SMS to najgorszy z możliwych sposobów! Na pewno dziewczyna “pochwali się” otrzymaną od Ciebie wiadomością wszystkim znajomym i zapamiętają cię jak tchórzliwego typka.

Przyłapany na zdradzie

Jeżeli zakochałeś się w innej dziewczynie to po prostu zerwij ze swoją aktualną. Przyłapanie na zdradzie skończy się mega-awanturą i na pewno nie jest fair w stosunku do dziewczyny.

14 lutego

Walentynki to czas zakochanych. Jeżeli planujesz zerwanie z dziewczyną to zrób to po tej dacie! Chociaż dla facetów ta data niekoniecznie wiele znaczy, to dziewczyna, która dostała “kosza” 14 lutego na pewno się zemści.

Przy rodzinie lub znajomych

Zakończenie związku powinno odbywać się twarzą w twarz, bez postronnych! Powinna to być spokojna rozmowa, a nie wykrzyczane “Zrywam z Tobą!” zakończone trzaśnięciem drzwi. Zerwanie w towarzystwie rodziny albo znajomych będzie dla dziewczyny naprawdę upokarzające, a oni sami zaczną o Tobie myśleć bardzo źle.

Zerwanie kontaktów

Twoja dziewczyna dzwoni do Ciebie już drugi dzień, a Ty nadal nie odbierasz telefonu i zmieniałeś status związku na “wolny”? Jeżeli tak to jesteś okropnym dupkiem! Zerwanie kontaktów w celu zakomunikowania swojej (byłej?) dziewczynie, że nie jesteście razem jest naprawdę żałosne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com