Scroll to Top

Czego kobiety nie lubią w łóżku?

By Milena / Published on środa, 20 maj 2015 11:00 AM / No Comments / 2947 views

Seks jest bardzo ważny i fajnie jeżeli daje on przyjemność obydwu partnerom. Warto wiedzieć czego kobiety nie lubią w łóżku!

sex

 

Brak delikatności

Kobiety wolą delikatnych kochanków, więc jeżeli nie jesteś delikatny to raczej nie zaprosi Cię drugi raz do łóżka! Zwłaszcza jeżeli nie znasz jeszcze dobrze upodobań partnerki to naprawdę warto zapytać czy jej się to podoba. Niektóre dziewczyny lubią delikatnego klapsa, podczas gdy innym to okropnie przeszkadza! Poza tym kobiety szaleją za delikatnymi pocałunkami.

Brak gry wstępnej

Kobiety są gotowe do seksu później niż faceci, właśnie ze względu na to gra wstępna jest niezwykle ważna. Czuły kochanek, który dba o partnerkę i odpowiednio ją rozgrzewa na pewno zostanie lepiej zapamiętany! Poczekaj, więc na dotykanie jej piersi i miejsc intymnych, na początku obsyp ją pocałunkami i spraw, żeby poczuła się gotowa do seksu! Gra wstępna jest elementem na który kobiety niesamowicie zwracają uwagę!

Rozmowy o jej wyglądzie

Jedyną rzeczą jaką możesz powiedzieć o wyglądzie kobiety podczas łóżkowych igraszek jest to, że wygląda wspaniale! Niestety, ale niektórzy mężczyźni chcąc sprawić kobiecie przyjemność, palną jakąś głupotę na przykład “Jesteś szczuplejsza niż moja eks” – chociaż wydaje się to być komplementem to dziewczyna zacznie się zastanawiać dlaczego podczas seksu myślisz o Twojej eks? Absolutnie zakazane jest mówienie, że jest za gruba albo komentowanie jej wyglądu bez makijażu – jeżeli coś takiego powiesz to możesz być pewny, że już nigdy więcej się nie spotkacie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com