Scroll to Top

Czego NIGDY nie możesz powiedzieć kobiecie?

By Milena / Published on poniedziałek, 18 maj 2015 12:01 PM / No Comments / 1017 views

Są takie zdania na które każda kobieta zareaguje wściekłością! Dowiedz się, czego nigdy nie możesz powiedzieć kobiecie!

Talking on the Phone

“Moja eks robiła to lepiej”

Jeżeli powiesz “Moja eks robiła to lepiej” możesz liczyć się z kilkoma cichymi dniami! Kobiety nie lubią być porównywane, poza tym przypomina im to, że byłeś kiedyś związany z inną kobietą! Jeżeli takie zdanie wymsknie ci się w czasie seksu to jedynym rozwiązaniem jest szybkie przeproszenie i zostawienie jej w spokoju. Zbyt często porównywanie do eks dziewczyny może skończyć się szybkim zerwaniem przez nią.

 

“Chciałbym przelecieć Twoją koleżankę”

Nawet jeżeli Twoja dziewczyna twierdz inaczej to każda kobieta jest zazdrosna o swojego faceta. Jeżeli powiesz, że podoba Ci się jej przyjaciółka/siostra/kuzynka/współlokatorka to sprawiasz, że staje się ona bardziej podejrzliwa i bardzo zazdrosna o nią. Lepiej zatrzymać takie myśli dla siebie, w końcu Twoja dziewczyna na pewno ma świadomość tego, że istnieją kobiety ładniejsze od niej, ale lepiej jej tego nie przypominaj!

 

“Nie powinnaś tak dużo jeść”

Kobiety nie lubią, kiedy ktoś im mówi, że mają kilka kilogramów za dużo. Jednak nic nie boli ich bardziej niż sugerowanie im tego, że nie dbają o siebie lub jedzą za dużo! Jeżeli zauważyłeś, że Twoja dziewczyna dużo przytyła i martwisz się o jej zdrowie lepiej powiedź jej to wprost podczas szczerej rozmowy! Sugerowanie przejścia na dietę, zabieranie słodyczy czy namawianie do zapisania się na siłownię jest najgorszą rzeczą jaką można zrobić. To tylko ją okropnie zdenerwuje i sprawi, że przez kilka dni nie będzie się do Ciebie odzywała.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com