Scroll to Top

Męskie mieszkanie – Przydatne gadżety w kuchni!

By Milena / Published on sobota, 23 maj 2015 09:44 AM / No Comments / 1930 views

Zazwyczaj to kobiety bardziej lubią gotowanie i pieczenie, więc kuchnia w mieszkaniu faceta często jest zaniedbana i służy do robienia kanapek oraz parzenia herbaty. Wystarczy jednak, że kupisz do niej kilka fajnych gadżetów i polubisz od razy przebywanie w niej!

Sometimes, Opening a Beer is Hard

 

Syfon Soda Stream

Pamiętasz stare syfony, które kiedyś w domu mieli Twoi rodzice? Nie były ani piękne, ani poręczne. Jeżeli jesteś maniakiem gazowanych napojów, to na pewno zainteresuje Cię syfon Soda Stream. Elegancki, nowoczesny, łatwy w obsłudze, a do tego pozwala na robienie nie tylko wody gazowanej, ale też różnych napojów. Można dokupić do niego syropy owocowe czy o smaku coli. Doskonały pomysł dla faceta, który nie może obejść się bez gazowanego, ale chce zadbać też o zdrowie!

Schładzacz i stojak na wino

Kto nie lubi od czasu do czasu wypić lampki wina? Na pewno przyda się więc schładzacz oraz stojak na wino! W sprzedaży obecnie jest wiele schładzaczy elektrycznych, dzięki nim uraczysz swoich gości doskonale schłodzonym winem. W kuchni możesz też postawić stojak na wino, a jeżeli nie masz na niego miejsca to kup specjalny stojak przeznaczony do lodówki – zmieszczą się w nim także butelki z piwem!

Ciekawy otwieracz

W domu każdego faceta znaleźć się musi otwieracz do butelek, jeżeli lubisz gadżety, to możesz wybrać jakiś ciekawy i mało spotykany otwierasz. Przykładem może być otwieracz do butelek ukryty w sygnecie, otwieracz na pasku czy też ozdobny do powieszenia na ścianie. Dzięki temu gadżetowi szybko otworzysz butelkę zimnego piwa, a na dodatek podkreślisz, że lubisz nietypowe rozwiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com