Scroll to Top

Czas na pokerka!

By lord / Published on piątek, 15 maj 2015 14:51 PM / No Comments / 127440 views

poker

Rozgrywkę czas zacząć!

Poker to coraz bardziej popularna rozrywka w Polsce. Od kilku lat wszelkiego rodzaju serwisy internetowe oferujące rozgrywkę  online zyskują na popularności. O ile taka gra w sieci jest świetna zabawą, gdy mamy tylko chwilę by zagrać partyjkę w pracy, to trochę jest to jak z seksem przed kamerką internetową. Niby ma to w nazwie „seks”, ale tak naprawdę z dobrym bzykaniem nie wiele ma wspólnego.

Do pokera trzeba się przygotować.

Sama gra nie jest przecież trudna, każde dziecko nauczy się jej w kilka minut. Poker to przede wszystkim atmosfera i emocję.  Dobry wieczór z pokerem, musi mieć dobrą oprawę.  Zapraszając  znajomych do siebie zadbaj pomieszczenie, w którym będziecie grali. Pamiętaj, że dobry poker to nie tylko karty, ale także alkohol, dym z cygar i piękne kobiety. Z tym ostatnim jednak trzeba uważać, jeżeli wiesz że twoja kobieta, nie odnajdzie się na takiej imprezce to może lepiej zrobić męskie party. No chyba, że zaprosisz koleżanki co potrafią docenić prawdziwą męską rozrywkę.

Zasiadamy do stołu.

Stół to centrum naszego spotkania. Warto o niego zadbać. Obecnie za niewielkie pieniądze, można sprawić sobie odpowiednią matę do gry w pokera, a także żetony no i oczywiście porządne karty. W dzisiejszych czasach, zapałki i karty ukradzione dziecku do gry w Piotrusia to raczej już nie to.

Gramy i wygrywamy!

Gdy już karty leżą na stole pamiętaj o kilku podstawowych zasadach. Po pierwsze: poker to gra emocji i wygrywa ten kto potrafi te emocje ukryć. Po drugie: analizuj zachowanie swoich przeciwników, zwracaj uwagę na to jak się zachowują by dowiedzieć się kiedy blefują, a kiedy ma dobrą kartę.  Ciało zdradza więcej niż Ci się wydaje.  Ty za to staraj się unikać schematycznych zachowań, zgrywanie pewniaka za każdym razem gdy blefujesz to raczej nie jest  droga do zwycięstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com